O projektu "Pomáháme dýmkárnám"

Jsme tu, abychom si pomáhali

Je čtvrtek 12. března 2020 a v Česku právě začíná v souvislosti s šířením koronaviru COVID-19 platit nouzový stav. Postupně přijatá opatření přináší hromadu omezení, uzavření hranic, zákaz vycházení. Vedle obchodů, kaváren či hospod se na neurčitou dobu zavírají také podniky  s vodními dýmkami. Pro spoustu provozovatelů tím začíná boj o záchranu.

Od začátku koronavirové situace můžeme sledovat i jeden příznivý jev – vzájemnou pomoc. Když není dostatek roušek, celé Česko usedá k šicím strojům. Vznikají také projekty na podporu lokálních pivovarů, hospod nebo kaváren. Tak nějak cítíme, že bychom se do pomoci také rádi zapojili. A protože v SHANTI nevaříme pivo ani nenabízíme kávu, je nám jasné, jakým směrem povedou naše kroky.

Vouchery, akce a zásoby zdarma

Dáváme tedy dohromady projekt s názvem „Pomáháme dýmkárnám“. Po vzoru podobných záchranných akcí především v gastro odvětví nabízíme možnost vytvoření virtuální vizitky dýmkařského podniku a zprostředkování prodeje voucherů do těchto provozoven. Pořád si ale říkáme, že bychom mohli udělat víc. A tak projekt posouváme ještě o něco dál.

Pro čajovny, bary či lounge tvoříme virtuální kalendář akcí, kde mohou provozovatelé podniků informovat zákazníky o plánovaných událostech. Poslední fázi podpory představuje dotování zásob. To znamená, že vezmeme třeba zásoby uhlíků, které dýmkárně vystačí na jeden až dva měsíce a prostě jim je zdarma věnujeme, abychom podpořili jejich služby zákazníkům stejně jako celý dýmkařský trh.

Je čas ukázat sílu dýmkařské komunity!

Aby měl celý náš projekt smysl, potřebujeme i vaši pomoc. Jak se do projektu zapojíte, to necháme na vás. Můžete si zakoupit poukaz do své oblíbené provozovny, říct o projektu ostatním, navrhnout nějakému podniku, aby se k nám přidal nebo můžete hlasovat o to, komu budeme rozdávat zásoby.

Tak se pojďme semknout a nenechat naše dýmkárny ve štychu.

NAJDTĚTE SI
OBLÍBENÝ PODNIK

KUPTE SI
VOUCHER

VYBERTE SI
TÉMATICKOU AKCI

HLASUJTE O ZÁSOBY
PRO PODNIK ZDARMA

PARTNEŘI PROJEKTU

Děkujeme všem významným partnerům, kteří se rozhodli jít do toho s námi.

PARTNEŘI PROJEKTU

Děkujeme všem významným partnerům, kteří se rozhodli jít do toho s námi.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Děkujeme všem mediálním partnerům, bez kterých by projekt nezískal takový ohlas.

Přesunout se na začátek