Registrace dýmkárny

Přihlaste svou dýmkárnu, ať ji můžeme podpořit

Dobře chápeme, jak těžké pro vás muselo být nucené zavření vaší provozovny. Můžeme vám pomoct vrátit se zase zpátky na výsluní.

Vyplňte
formulář

Pro přidání vaší dýmkárny potřebujeme údaje o provozovně. A stejně tak informaci, o jakou pomoc máte zájem.

Čekejte na e-mail
s podrobnostmi

Buď vám potvrdíme, že jsme vaši dýmkárnu zařadili, nebo se jen doptáme na nějaké detaily.

Dejte vědět
zákazníkům

Zalistovali jsme váš podnik? Je čas říct zákazníkům, že vás můžou podpořit.

Chcete přidat dýmkárnu?

Vyplňte formulář a řekněte nám, o jakou pomoc máte zájem.

VYPLNIT FORMULÁŘ

Možná vás zajímá...

Virtuální vizitka

Ne. Registrace pro jakoukoliv z uvedených částí pomoci je zcela zdarma.

Když nedodáte vlastní logo nebo fotku, případně pokud některé bude v nedostačující kvalitě, přidáme k vaší provozovně obecný obrázek.

Ano. Můžete zaregistrovat libovolný počet provozoven.

Vouchery

Jakmile si zákazníci zažádají o nákup voucheru, pošleme jim i vám údaje k platbě za voucher přímo na váš účet se všem potřebnými náležitostmi. Důrazně doporučujeme evidovat si seznam zákazníků, kteří si u vás voucher zakoupili – předejdete tak případným zmatkům při budoucím uplatňování voucherů.

Ano, za každou obdrženou platbu za voucher máte dle zákona povinnost vystavit účtenku, případně daňový doklad a odeslat jej zákazníkům.

Po přijetí platby od zákazníků na váš účet nám dáte vědět, a my unikátní voucher zašleme zákazníkům. Vytvoření nebo dodání voucheru tedy nemusíte vůbec řešit – uděláme to za vás.

Kalendář akcí

Události budete moct vkládat přímo do kalendáře.

Dotované zásoby

Stačí vyplnit formulář k registraci provozovny a zatrhnout požadavek na „Dotované zásoby“. My vás pak přidáme do následného hlasování o získání zásob.

Zákazníci. V naší facebookové skupině budeme pravidelně zveřejňovat hlasování o tom, kdo od nás získá dotované zásoby. Jednou zvolená dýmkárna se nemůže zúčastnit dalšího hlasování, aby mělo šanci získat zásoby co nejvíce provozoven.

Pokud vás zákazníci vyberou v hlasování o dotované zásoby, budeme vás informovat a zásoby vám co nejdříve doručíme přímo do vaší dýmkárny.

Přesunout se na začátek